DNES
Otevřeno
|
OBCHODNÍ GALERIE
10:00 – 20:00
|
HYPERMARKET TESCO
07:00 – 22:00
Otevírací doba

Nový zábavní park JUMP ACADEMY nabízí dětem i dospělým velkou řadu aktivit, sportovního vyžití a zábavy.

Kromě 39 zábavních a závodních trampolín je v parku i trampolínové hřiště s basketbalovými koši, prostor pro trénink parkouru včetně ninja trasy s překážkami. Eliminátor, nebo-li otáčivé rameno, nabídne spoustu zábavy skupinám, které se přišly pobavit společně. Dále bojová zóna na kladině, molitanová jáma, nafukovací airbag nebo tématické hřiště pro nejmenší.

Další nezapomenutelnou atrakcí je 9D KINO, které návštěvníkům dovolí zažít skutečné zážitky například z horské dráhy, procházky džunglí či setkání s hororovými postavami. Rodiče si při čekání na své ratolesti mohou odpočinout v relaxační zóně a dopřát si dobrou kávu. Pro děti je v nabídce speciální kuličková zmrzlina a další spousta sladkostí.

Narozeninoví oslavenci si mohou v Jump Academy užít svou velkou párty ve speciálně upravené místnosti s neonovými světly.

Kromě zábavy můžete v Jump Academy rozvíjet pohybovou koordinaci, ohebnost či protahování. Molitany a jiné bezpečnostní prvky zaručí bezpečné trénování salt, hvězd a jiných akrobatických prvků. Nad zábavou v areálu bude vždy dohlížet trenér, který zaručí bezpečnost všech návštěvníků.

Prostory areálu mohou využít také školy na hodiny tělocviku, čímž dětem a dospívajícím mohou pomoci najít ve sportovních aktivitách zálibu a chuť se hýbat. Park mohou využít i firmy pro společenské akce či teambuildingy.

Otevírací doba:

KAŽDÝ DEN 10.00 – 20.00

INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVA MIMO OTVÍRACÍ HODINY JE MOŽNÁ!