DNES
Otevřeno
|
OBCHODNÍ GALERIE
09:00 – 20:00
|
HYPERMARKET TESCO
07:00 – 22:00
Otevírací doba

Při pravidelném užívání kartáčových myček dochází k nevratnému poškození laku karoserie Vašeho vozidla. V nedokonale udržovaných kartáčích zůstávají drobné nečistoty, lak začne postupně ztrácet lesk a objeví se v něm malé rýhy. Univerzální nastavení kartáčů navíc neumožňuje jejich přizpůsobení tvaru vozidla a v ohrožení se tak ocitá Vaše anténa a zpětná zrcátka.

Ani individuální mytí Vašeho auta před domem není dobrou volbou, v drtivě většině případů zde rovněž dochází k „poškrábání“ a poškození laku. Aby se škrábancům předešlo, je nejprve nezbytně nutné karoserii důkladně spláchnout tlakovým přístrojem.

Ruční mytí představuje nejšetrnější přístup k mytí vozidla, díky indiviudálnímu přístupu našeho vyškoleného týmu. Vůz je nejprve zbaven povrchových nečistot, důkladně očištěn a poté vysušen. Nabízíme rovněž dlouhotrvající ochranu laku před vnějšími vlivy. Nedochází tak ke snižování ceny Vašeho auta při každém mytí.

Myslíte si, že celá procedura bude trvat příliš dlouho? Nemáte pravdu, návštěva u nás je časově srovnatelná s využitím běžné kartáčové myčky. Přesvědčte se sami…