DNES
Otevřeno
|
OBCHODNÍ GALERIE
09:00 – 20:00
|
HYPERMARKET TESCO
07:00 – 22:00
Otevírací doba

Ochutnejte Futurum

FUTURUM
23.06.2023

Vynikající jídlo, široká nabídka, speciality z různých koutů světa a příjemné prostředí – to vše na jednom místě. Ve Food Courtu v OC Futurum na vás čeká 14 restaurací a fast foodů, takže je rozhodně z čeho vybírat.

Milovníci asijské kuchyně si u nás přijdou na své. V restauraci 7 days pro vás připraví autentické asijské speciality, kterým nelze odolat. Dáte si čínský wok, japonský ramen nebo vietnamské Pho? Stačí si vybrat. Do Koinobori můžete zajít na running sushi a čínskou kuchyni vám nabídne i bistro Zlatý orel.

Přeneste se do slunečné Itálie a vychutnejte si čerstvou křupavou pizzu v Bella pizza, nebo vynikající špagety z parmazánového bochníku ve Spaghetti Parmigiano.

Orientální kuchyni provoněnou kořením u nás můžete ochutnat v indické restauraci Satyam. Ve Futuru si dáte i oblíbený Döner Kebab. Plátky šťavnatého grilovaného masa v pitě nebo tortille – jídlo, které potěší chuťové buňky a spolehlivě zažene hlad.

Exotika vám nic neříká a upřednostňujete tradiční českou kuchyni? V Prima Baště vám usmaží řízek i hermelín. Pochutnat si můžete na tradiční svíčkové, guláši nebo kachně se zelím. Českou a rychlou klasiku si pro vás připravil i Český Mekáč u Medvěda a Chlebíčkárna, tato bistra hledejte ve stáncích před obchodním centrem.

Americkou klasiku v podobě KFC snad ani nemusíme představovat. Kuřecí speciality na vás čekají v přízemí, nebo se můžete stavit u výdejního okénka v podobě Drive Thru, snazší už to být nemůže.

Dáte si snídani, brunch, nebo oběd? V kavárně NaPoli se o vás postarají po celý den. V nabídce jsou vajíčka, wafle, saláty, ale také celodenní menu s několika hlavními chody na výběr. Po skvělém jídle se nezapomeňte odměnit dortíkem a kávou! Na zmrzlině si pak můžete pochutnat naproti v bistru NaRohu.

Sladké dobroty a káva na vás čekají i ve stánku Trdlokafe, ručně vyráběné trdelníky podle originální receptury zaručeně potěší vaše chuťové buňky.

V našem Food Courtu si zkrátka vybere každý, ať už jste fanoušek tradiční české kuchyně, nebo dáváte přednost Asii, ve Futuru si pochutnáte tak jako tak. Tak se stavte! Na oběd, večeři, po cestě na dovolenou nebo jen tak, ať už máte hlad, nebo ne. Futurum prostě musíte ochutnat.

Těšíme se na vás,

Vaše OC Futurum