DNES
Otevřeno
|
OBCHODNÍ GALERIE
09:00 – 20:00
|
HYPERMARKET TESCO
07:00 – 22:00
Otevírací doba

Food Festival

FUTURUM
12.05. - 13.05.2023

12. – 13. května, 10:30 – 18:30 hodin

Přijďte na Futurum Food Fest a ochutnejte vybrané kulinářské speciality brněnské gastro scény. Připravte si chuťové pohárky na lahodné pokrmy z různých koutů světa.

Své umění vám představí přední brněnské podniky.

Milovníky asijské a orientální kuchyně potěší thajská jídla, která připraví Red Piranha. Konkrétně se můžete těšit na tradiční thajskou polévku, taštičky plněné masem, bagetku s domácí paštikou i na vietnamskou specialitu s rýžovými nudlemi. 

Pro příznivce extrémnějších a méně tradičních chutí si Crunches připraví moučné červy, domů si budete moct odnést i jejich další sušený sortiment. 

Chybět nebudou ani proslulé burgery od Pablo Escobara. Čeká vás pořádná porce hovězího masa v lahodné máslové bulce, čerstvá zelenina a poctivá domácí omáčka.

Připravte se na pořádné texaské barbecue! Pomalu grilované trhané hovězí, rozpadající se bůček a šťavnaté trhané krůtí stehno servírují v Nett’s barbecue.

Hovězí a vepřové vám nic neříká? Co takhle krevetový koktejl nebo lososový miniburger z Ocean48?

Společně zavítáme také do Ameriky, kde vás na vlně Tex-Mex chutí sveze steak house U Starýho Billa. Venku vás podmanivou vůní přivítají oblíbené food trucky Roburrito a Pedro´s Food Truck

Není knedlíček jako knedlíček. Vsadíme se, že s touhle dobrotou jste ještě neměli tu čest. Mongolské knedlíčky od Arslan Buuz jsou plněné nejen masem – i ty můžete na Food festu ochutnat. 

Něco na zapití? Pivovar Buchťák přijede se svými řemeslnými pivy. 

Jako sladkou tečku si pak dopřejte tradiční francouzský croissant z pekárny William & Thomas Artisan Bakery, koblihy z Koblihy Brno, nebo okuste sladké i slané muffiny z Muffiny Brno

O Welcome drink zdarma se postará domácí tým z NaPoli café.

Dorazte včas, ať vám ten váš nikdo nevyfoukne! 

Těšíme se v pátek a v sobotu 12. a 13. května vždy od 10:30 do 18:30! 

Vaše OC Futurum