DNES
Otevřeno
|
OBCHODNÍ GALERIE
09:00 – 20:00
|
HYPERMARKET TESCO
07:00 – 22:00
Otevírací doba

Food Fest

FUTURUM
26.04. - 27.04.2024

Přichystali jsme pro vás další úžasný ročník Food Festu v OC Futurum! Přidejte se k nám 26. a 27. dubna a vychutnejte si nejlepší lahůdky od brněnských gastronomických špiček. Tentokrát se k nám přidají noví účastníci, kteří vám rozhodně udělají radost! Na koho se můžete těšit?

Letos se k nám připojí Pavlína Lubojatzky, semifinalistka MasterChefa, která předvede své kuchařské umění v cooking show. Pavlína pro návštěvníky festivalu připraví sandwich s trhaným vepřovým ramínkem a domácí cheddarovo-jalapeňový chléb, to vše doplněné o piklovanou červenou cibulku a salátek.

Budete mít také možnost poslechnout si zajímavé rozhovory s účastníky akce a soutěžit o skvělé ceny! 

Z účastníků z minulých let nebude chybět Red Piranha. Připraví pro vás vyladěné hity z Asie a tentokrát i rybí speciality.

Preferujete proslulé burgery od Escobar Brno? Čeká vás pořádná porce hovězího masa v lahodné máslové bulce, čerstvá zelenina a poctivá domácí omáčka.

Pomalu grilované trhané maso a další chuťovky z grilu najdete u Nett’s barbecue. Na vlně Tex-Mex chutí vás svezou u oblíbeného food trucku Roburrito Bistra, kde ochutnáte lahodné burritos, quesadillas a nachos.

Není knedlíček jako knedlíček. Mongolské pochoutky od Arslan Buuz sklidily loni velký úspěch, který se letos nebojí zopakovat. Jejich knedlíčky jsou plněné nejen masem!

Mezi food trucky letos zaparkuje také vietnamský Little Saigon! A něco dobrého ze street food vám venku připraví Bratrs Bistro.

Něco pořádného na zapití? Líšeňský pivovar bude čepovat svá vyhlášená řemeslná piva. 

Jako sladkou tečku si pak dopřejte něco na zub od Lokal Bakers, Kobliha Brno, nebo okuste sladké i slané muffiny z Muffiny Brno

Kávu k dezertu? I tu jsme vám letos obstarali. Výběrovou kávu přiveze pražírna Mot Mot. Dalšími dezerty a drinky vás pohostí i v místní kavárně NaPoli!

Pro příznivce extrémnějších a méně tradičních chutí si Crunches připraví moučné červy, domů si budete moct odnést i jejich další sušený sortiment. A pokud milujete pálivé chilli, čekají na vás speciality z Pálíto.cz. Zkusíte, kolik vydržíte?

V naší gastro sestavě se premiérově objeví také Vojta’s bistro.

Těšíme se na vás v pátek a v sobotu 26. a 27. dubna od 10:30 do 18:30 ve Futuru! Nezapomeňte si označit data do kalendáře a přijďte si s námi užít skvělou atmosféru a lahodné pochoutky! 

Vaše OC Futurum

Přidejte se k nám na Facebooku!