Max Tara

Max Tara

Po - Ne: 10.00 - 21.00

http://www.maxtara.cz

602 182 433

11

Kategorie: Móda

Prodejna Max Tara je z důvodu rekonstrukce obchodního centra dočasně uzavřena. Znovu se pro vás otevře během podzimu 2020.

Společnost MaxTara je v současné době jedním z leaderů na trhu klasické pánské konfekce v České republice. Produkty MaxTara dnes zahrnují širokou škálu sortimentu, který souvisí zejména s pánskou konfekcí, z nichž jmenujme alespoň :

  • pánské luxusní obleky, saka, kalhoty
  • košile, polokošile, svetry, trička
  • vázanky
  • toaletní vody, parfémy
  • deštníky, zapalovače

Veškeré produkty MaxTara jsou chráněny ochrannou obchodní známkou.
Od roku 2003 se firma rovněž zaměřuje na vybudování vlastní značkové obchodní sítě, s tím, že hodlá každoročně otevřít 5 nových značkových prodejen.
Hlavním cílem těchto prodejen je nabízet v poměrně luxusních prodejnách kvalitní až luxusní výrobky za ceny přijatelné co možná nejširšímu okruhu zákazníků s ohledem na další servis, zejména v oblasti bezplatných úprav a poradenství, které zajišťuje špičkově školený kolektiv zaměstnanců těchto prodejen. Nemenší důraz klademe na kvalitní násobenost prodejen.

Přesvědčte se, že v naší republice již bohužel zprofanovaný slogan „ náš zákazník – náš pán „ není v našem podání pouhou nabubřelou frází, nýbrž zcela samozřejmou realitou.

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody