Levi’s

Levi’s

Po - Pá: 10:00 - 20:00
So - Ne: 9:00 - 20:00

http://www.denimplanet.cz

724 887 040

B15

Kategorie: Móda

futurumbrno@levistore.cz

Zveme Vás k návštěvě NOVĚ otevřené prodejny New Balance/Levi´s® v OC FUTURUM BRNO. Připravili jsme pro Vás široký výběr kolekcí značek New Balance a Levi´s®, ze kterého si vybere každá generace. Dopřejte si výjimečnou kvalitu a design od světoznámých značek s více jak 100letou historií. S výběrem a splněním Vašich představ, Vám ochotně pomůže vyškolený personál, který se těší na Vaší návštěvu.

Když se řekne klasické džíny, mnoha lidem se vybaví Levi´s .
Levi’s® je původní nejstarší americká džínová značka. První džíny na světě patentoval Levi Strauss již v roce 1873. Nyní se i Vy, můžete stát hrdými majiteli těchto výjimečných džínů. Zveme Vás do prodejny Levi´s/ New Balance, kde naleznete široký sortiment produktů od těchto značek. Mimo širokého sortimentu džínů, u nás naleznete velký výběr svršků a originálních doplňků. Mimo Levi´s naleznete v naší nabídce, také obuv americké značky New Balance s více než 100letou historií. S výběrem těch nejlépe padnoucích džínů, a outfitů podle posledních trendů, Vám ochotně pomůže odborně vyškolený personál.
Tak neváhejte a staňte se i Vy výjimečnými.

Těšíme se na Vaší návštěvu…

• Na prodejně Levi´s lze zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 500kč, 1000kč.
• Nabízíme svým zákazníkům věrnostní program, díky kterému můžete nakupovat ještě výhodněji a neuteče Vám žádná z mnoha atraktivních akcí.
• Našim zákazníkům nabízíme úpravu délky jeans s ponecháním originálního lemu, za zvýhodněnou cenu 100 Kč. Tato nabídka neplatí na ZLEVNĚNÉ Jeans.

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody