Květiny Novák

Květiny Novák

Po - Ne: 9:00 - 21:00

774 000 358

B12

Kategorie: Služby

Kupte své milé kytici růží nebo si pořiďte do domácnosti sošku, obrázky na zeď nebo keramiku. Prodej květiny a dárkových předmětů.

Firma Květiny Novák Praha a.s. vznikla v roce 2003 a v současné době jsme jednou z největších firem tohoto druhu na našem trhu. Firma má zastoupení po celé ČR. Hlavním předmětem podnikání je nákup a prodej květin, který jsme v rozšířili o velký sortiment dekoračních předmětů tzv. home art, který chceme zákazníkům nabídnout ve speciálních dárkových obchodech.

Zákazníkům nabízíme vazby květin, svatební kytice, smuteční kytice, netradiční vazby, vazba ze sušených květin, pokojové květiny, venkovní květiny a sadbu, dále obaly na květiny, vázy, zeminu, hnojiva a dárkové předměty. Zcela novým projektem jsou naše velkoplošné obchodní jednotky „Zelený domov“, které nabízejí zákazníkům ucelený sortiment umělých květin, obalů, dekoračních předmětů, potřeb pro zahrádkáře, potřeby pro vlastní tvorbu květinových aranžmá a dekorací a v neposlední řadě také hrnkové květiny většího vzrůstu.

Zajišťujeme také rozvoz květin, květinovou výzdobu kanceláří, domácností, zahrad i obchodních pasáží.

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody