Erotic City

Erotic City

Po - Ne: 10:00 - 21:00

http://www.eroticcity.cz

737 221 237

23

Kategorie: Volný čas, zábava

sustkovai@cityrealex.com

Prodejna Erotic City je z důvodu rekonstrukce obchodního centra dočasně uzavřena. Znovu se pro vás otevře během podzimu 2020.

Erotic City – potěšení je na Vaší straně

Přesvědčte se, že používání erotických pomůcek v intimním životě je naprosto přirozené a běžné. Erotické pomůcky nejen že zpestřují a zpříjemňují milostný život, ale pomáhají i v partnerských vztazích a při řešení zdravotních obtíží. Neslouží pouze k fyzickému uspokojení, ale příznivě ovlivňují intimní párovou komunikaci a dokážou navodit lepší prožitky.
V síti prodejen Erotic City nenajdete pouze erotické pomůcky, ale i luxusní spodní prádlo, kosmetiku, masážní oleje, afrodiziaka, společenské hry či dárky. Veškeré zboží je vysoce kvalitní, speciálně vyškolená výhradně dámská obsluha prodejny je Vám připravena pomoci s výběrem. Nevíte-li si rady, doporučí Vám ty nejvhodnější produkty. Prodejna se nachází u vchodu z patrového parkoviště – vedle KFC a vzhledem k výběru sortimentu není vstup nijak limitován věkem.
Prodejny Erotic City slouží i jako místa osobních odběrů pro objednávky z e-shopu. Vybírat či rezervovat zboží na kamenných prodejnách můžete na www.eroticcity.cz.

„Přijďte k nám a Váš milostný život dostane nový rozměr…“

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody