CCC

CCC

Po - Ne: 10:00 - 20:00

http://www.ccc.eu

547 212 008

19

Kategorie: Shoes and leather accessories

117brno.futurum@ccc.eu

Těšíme se na Vás

Společnost CCC Czech, s.r.o. patří k nejrychleji rostoucí síti prodejen obuvi v České republice. V současné době má v ČR více než 75 prodejen a ve své expanzi stále intenzivně pokračuje. V CCC najdete obuv pro ženy, muže a děti pro všechny sezóny a příležitosti.  Výrobky společnosti jsou určeny pro všechny, kteří hledají kvalitní a módní obuv za příznivou cenu.

Výběr obuvi pro sezónu jaro/léto 2014 v kolekci CCC je skutečným potěšením pro všechny, kterým záleží na stylovém vzhledu. Pro ženy jsme připravili mnoho modelů – hitů letošní sezóny – jarních kozaček a kotníkové obuvi opatřených logem renomované značky kožené obuvi Lasocki. Mezi nimi Vaši pozornost upoutají perforované modely v odstínech světlé, teple hnědé, subtilní béžové nebo krémově bílé. Určitě Vám neuniknou ani kotníkové polobotky ve svěžích barvách: sytě červené, sluneční žluté a nebesky světle modré, které v letošní sezóně budou stejně moderní jako klasická hnědá nebo nadčasová černá.
V nejnovější kolekci nechybí ani klasické modely lodiček na vysokých podpatcích nebo pohodlném klínku – ideálním pro milovnice nadčasové elegance.
V nabídce CCC pro aktuální sezónu je celá řada modelů pohodlné sportovní obuvi, která se skvěle osvědčí během odpoledních procházek nebo víkendových výletů a vyplatí se je doplnit o kabelkou – objemnou typu „shopper”, taškou přes rameno typu XL ve stylu vintage nebo ve verzi s potiskem – pro mladé.

Pro pány je zde široký sortiment modelů vycházkových bot řady Lasocki for Men, odpovídajících nejnovějším trendům, a taktéž bot pro neformální příležitosti Lasocki casual vhodných pro každodenní nošení. V pánské kolekci vévodí klasické barvy jako je černá a hnědá, nechybí v ní ani barevně výrazné prvky v podobě zářivých odstínů zelené, světle modré nebo žluté.

Nejmenším klientům prodejen CCC můžeme nabídnout širokou škálu botiček, ideálních zároveň pro procházky po kalužích (kouzelné gumáky), ale také pro teplé, sluneční dny. V nabídce na sezónu jaro/léto 2014 je připravena řada dětské kožené obuvi Lasocki Kids a Lasocki Young s veselými motivy a barvami. Příznivci kreslených filmů Disney a Marvel určitě na policích v našich obchodech najdou obuv s obrázky oblíbených hrdinů.

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody