Alpine pro

Alpine pro

Po - Ne: 10:00 - 21:00

http://www.alpinepro.cz

516 770 352

B5

Kategorie: Sport

shop.brno@alpinepro.cz

Alpine Pro přichází s výhodnými cenami letní a jarní kolekce. Trička, bundy, kalhoty, šortky, doplňky…to vše nyní můžete nakoupit za příznivé ceny. Proč čekat na výprodeje na konec srpna, když můžete nakupovat letní oblečení se slevou už teď, když plánujete prázdniny a dovolené. Těšíme se na Vás v prodejně Alpine Pro.

ALPINE PRO je předním českým výrobcem sportovního, outdoorového a ski oblečení. Jedná se o bundy, kalhoty, produkty z fleece, funkční spodní prádlo, trika, obuv, batohy, doplňky a cestovní tašky. Všechny produkty jsou připravovaného všechny roční období. Nabídka je zaměřena nejen na dospělé, ale i na děti. Oblečení je testováno v extrémních podmínkách pro ten nejlepší komfort a dokonalou funkčnost.

V roce 2009 se stala značka ALPINE PRO oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Vytvořila speciální kolekci pro sportovce, kteří nás reprezentovali na olympijských hrách ve Vancouveru a v Londýně. Nyní již aktivně pracuje na nové kolekci pro zimní hry, které se budou konat v SOCHI v roce 2014. Za dosavadní práci a nejlepší návrhy oblečení pro olympioniky ALPINE PRO získala dvě zlaté medaile.

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody